Tuzla Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Günümüzde pek çok insan masajı sadece vücudundaki ağrıyı dindirmek için uygulanan bir yöntem olarak görmektedir. Fakat bu yanlış kanının aksine masaj vücudun rahatlaması için belirli aralıkla uygulanması gereken bir rahatlama yöntemidir. Masaj sadece vücudun sinir sisteminin çeşitli yollarla uyarılmasını değildir. Keyifli ve kaliteli bir masajda vücudu nemlendirici, ödem söktürücü, rahatlatıcı vb. etkisi olan yağlarında kullanılması gerekmektedir. Tuzla Masaj Salonu konusunda uzman masözlerle ve vücudu rahatlatmaya yarayan yağları ile sizlere hizmet sunuyor. Masaj bu alanda hiçbir yetkiye sahip olmayan biri tarafından yapıldığında hiçbir etki etmediği gibi bazı durumlarda sağlığı da riske atmaktadır.

Masaj bir keyif çatma yöntemi ya da lüks değildir. Her beden belirli periyodlarla masaja ihtiyaç duyar. Tuzla Masaj Salonu her masajında bedeninizi rahatlatmanın yanı sıra vücudunuzu yenileme hizmetini de vaat ediyor. Uzman kişinin elleriyle yapılan bir masaj kas spazmı, uykusuzluk, tendon iltihabı, adet ağrıları vb. gibi pek çok konuda sizi rahatlatacaktır. Ayrıca masaj kan dolaşımını hızlandırdığı için varis gibi kan pıhtılaşmasının neden olduğu hastalık risklerini de ortadan kaldırmaktadır. Masajın fiziksel faydalarının yanı sıra masaj sırasında vücudun ürettiği endorfin sayesinde masaj depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara da iyi geldiği bilinmektedir.

Pek çok Avrupa ülkesinde masaj reçeteye yazılıp sigortanın karşıladığı bir tedavi şekli olarak görülmektedir ve kullanıldığı alana göre 3 alt gruba toplanmaktadır. Bunlar; günlük yorgunluğun atılması ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan günlük masaj, bir doktor tarafından yönlendirilmiş ve eğitim almış masörlerin yaptığı tıbbı masaj ve sporcuların fizyolojik ve fizik gelişimlerine destek olan sporcu masajıdır. Tuzla Masaj Salonu bunların yanında çeşitli kültürlerden gelen Küba masajı, geleneksel roma masajı altın terapi, spa masajı vb. pek çok masaj çeşidi imkanı sunmaktadır. Masaj vücut için çok sağlıklı bir terapi yöntemi olmasının yanı sıra kesinlikle masajın uygulanmaması gereken durumlar mevcuttur. Eğer vücutta tam olarak kaynamamış bir kemik varsa, Kas tendon ve doku içi yaralanmaların olduğu durumlar mevcutsa, vücutta kalp ve böbrek yetmezliğine bağlı ödemler varsa masaj yaptırılmaması gerekir.

Listing ID: 9755eaf822a6004

Yorumlar