Refleks Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Masaj halkımızda yaygın olarak bilinen, pek çok insanın pek çok insana uyguladığı bir rahatlama yöntemidir. Masaj esasında, deri, deri altı dokusu, iç organlar, kaslar, lenf sistemleri, dolaşım ve metabolizmanın mekanik ve sinirsel hareketler ile uyarılmasıdır. Bu uyarılma pek çok teknik ile olabilir. Masaj terapistleri genelde sıkma, ovma, titretme, yoğurma gibi teknikler kullanarak ve vücudunuzun basınç merkezlerinden faydalanarak sizlere bir rahatlama sağlamaktadır. Masaj sırasında uzman masaj terapisti sizin vücudunuzu analiz eder ve bu analiz sonucunda vücudunuz için gerekli olan yağı seçerek bu yağ eşliğinde vücudunuza masaj tekniklerini uygular. Bu yağlar vücudunuzda pek çok olumlu etkiye sahiptir.

Her yağın etkisi farklıdır fakat genelde bu yağlar vücudunuzda metabolizmayı hızlandırıcı, nem dengesini koruyucu ve besleyici özellik gösterirler. Uzman bir masaj terapisti cildinizin en iyi şekilde analizini yaparak gerçekten nasıl bir bakıma ihtiyaç duyduğunu bilir ve ona uygun yağlar ve yöntemleri kullanır. Masaj sizin bakımınızı ve rahatlamanızı sağlayan en özel uygulamalardan bir tanesidir. Refleks Masaj Salonu size masajın ciddi bir iş olduğunun bilincinde olarak bir hizmet vermektedir. Bu hizmet kapsamında yapılan uygulamalar tamamen profesyonel koşullar çerçevesinde ilerlemektedir. Masaj yapan terapistler masajın ciddi bir iş olduğunun, yanlış hareketlerin kişinin sağlığı ile oynamak anlamına geldiğinin bilincinde bir şekilde hareket ederler.

Refleks Masaj Salonu bünyesinde çalışan masaj terapistleri sizin vücut analizinizi en iyi şekilde yaparak cildinizin nasıl bir bakıma ihtiyaç duyduğunu keşfedip o bakımı en iyi şekilde cildinize uygular. Refleks Masaj Salonu oldukça fazla sayıdadır ve pek çok masaj salonuna göre çok daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu alanda verdiği hizmet sayesinde uzun süredir devam eden istikrarlı müşteriler kazanmıştır. Burada bir kere masaj yaptıran kimseler o masajı unutamayarak yeniden yaptırmak istemektedir. Zaten masajın faydasını bir kere görmüş bir kişinin masajdan vazgeçmesi imkansızdır. Kişi sonrasında sürekli olarak masaj yaptırmak istemektedir ve vücudu masaja alışmıştır. Masaj yaptırmaya başlamadıysanız sizde mutlaka bir an önce masajın rahatlatıcı dünyası ile tanışmalısınız.

Telefon: (0589) 988 78 94

Adres: Deniz Köşkler Mahallesi, Dr Sadık Ahmet Caddesi, No:10, 34315, Avcılar / İstanbul

Listing ID: 3624e0d2963459d2

Yorumlar