Pendik Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Masaj binlerce yıldır hem geleneksel tıpta hem de modern tıpta kullanılmaktadır. Günlük stresi ve yorgunluğu üzerimizden atmaya yardımcı olurken aynı zamanda pek çok hastalığa da şifa olabilmektedir. Binlerce yıldır farklı teknikler ile gelişmesini sürdürmesinin yanı sıra modern tıpla birlikte bazı değişimlere de uğramıştır. Zaman içerisinde daha net kalıplara oluşan gelişimi bilimsel bir temele oturmuştur. Günümüzde hemen hemen bütün gelişmiş ülkelerin insanları sık sık masaja başvurmaktadır. Hem yan etkisinin bulunmaması hem de acısız olması masajı çok değerli bir tedavi veya rehabilitasyon türü haline getirmektedir. Pendik Masaj Salonu olarak uzman masörlerimiz ve yetişmiş yönetici kadromuz ile Türk milletine en kaliteli masaj çeşitlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdürmekte olduğumuz Pendik Masaj Salonu oldukça geniş bir hizmet seçeneği sunmaktayız. Salonlarımızda geleneksel uzak doğu masajlarından yakın tarihin en bilimsel masaj türlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesinde hizmet sağlanmaktadır. Tamamen hijyenik ve stabilizesi sağlanmış ortamlarda ciddiyet ile hizmet verilmektedir. Müşterimiz salonun kapısından içeri adım attığı andan itibaren büyük bir özveri ile karşılanmakta ve memnuniyet gözetilerek ağırlanmaktadır. Dakik olarak sunulmakta olduğumuz hizmetler zaman karmaşasına mahal vermeden gerçekleştirilmektedir. Günlük yaşamında oldukça dar vakit aralıklarına sahip müşterilerimiz önceden randevu yaptırarak beklemeden masaj hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Sağlık en çok değer verilen konuların başında gelmektedir. Hizmet süresince müşterilerimizin ruhuna yönelik dinlendirmeler özenle gerçekleştirilmektedir.

Masaj salonlarının atmosferi en az uygulanan masaj kadar önemlidir. Pendik Masaj Salonu iş ortamına büyük önem vermektedir. Masaj beraberinde pek çok faydayı da getirmektedir. Ancak etkili ve faydalı bir masaj için kullanılan yağlar büyük önem taşımaktadır. Kullanılan kaliteli yağlar ile istenilen sonuçlara ulaşmak daha kolaydır. Bu sayede hem masaj deneyimi geliştirilirken hem de istenilen bölgelere yönelik daha kaliteli dokunuşlar gerçekleştirilebilmektedir. Her masaj türü farklı bir etki yaratmaktadır. Bu yüzden masörlerimizin yeterli bilgi donanımına sahip olması büyük önem taşımaktadır. Her masaj türünde alanında uzman masörler hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimizin arzuladığı masaj mertebesine ulaşması sağlanır. Masaj türlerine ve seans uzunluklarına göre ücretlendirme farklılık göstermektedir.

Listing ID: 92157adfaca815f8

Yorumlar