Nua Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Nua Masaj Salonu yıllardır bu bölgede masaj alanında hizmet veren kaliteli ve deneyimli salonlardır. Özellikle İstanbul’da bu alanda oldukça kalitesiz hizmet sunan pek çok masaj salonu vardır. Bünyesinde eğitim almamış ve sertifikasız masör bulunduran pek çok salonun varlığı maalesef mevcuttur. İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyete gösteren Nua Masaj Salonu bünyesinde masaj alanında geçmiş bilgi birikimine sahip, eğitim almış, profesyonel masörlerden oluşmaktadır. Bu salonlarla sağlanan hizmetler dahilinde oldukça kaliteli imkanlar sizlere beklemektedir. Nua Masaj Salonu temizliğe hizmet veren ve her gün salonun her köşesinin anti bakteriyel temizlik ürünleriyle temizlenmesine dikkat eden kurumlardır. Bu sayede uzman bir titizlik anlayışıyla ortam gelecek günkü müşterilere hazırlanmaktadır.

Masajı kişiler genellikle günlük yorgunluklarından kurtulmak için yaptırmaktadır fakat masajın başka amaçlar ile yapıldığı durumlarda mevcuttur. Dinlendirici masaj kişinin günlük yorgunluklarını atabilmesi için yapılan dinlendirme amacı taşıyan masajdır. Bu masaj ile kişi yorgunluklarından arınır ve kendisini rahat bir şekilde hayatın zorluklarına bırakır. Bu masaj genellikle saunadan sonra ya da müşterinin istediği günün herhangi bir saatinde uygulanabilir. Spor masajı sporcuların yaptırdığı bir masajdır. Sporcular fizyolojik ve fizik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yapılabilmektedir. Spor masajında normal günlük masajdan daha farklı teknikler kullanılır ve bu masaj yapılış itibariyle de farklı bölümlere ayrılmıştır. Son olarak da tıbbi masajı da pek çok kişi yaptırmaktadır. Bu masajları kişilerin yaptırması için doktorların yönlendirmiş olması gerekmektedir. Sadece tedavi için yapılan masajları sadece bu işin uzun yıllar eğitimini almış kişiler yapabilir.

Ülkemizde masaj maalesef hastanın sigortasına dahil değildir fakat gelişmiş ülkelerde doktorlar masajı hastanın reçetesine yazabilmekte ve aynı zamanda hastaların masaj masrafları devlet tarafından karşılanmaktadır. Ülkemizde maalesef bu geçerli bir uygulama değildir. Maalesef ülkemizde masaj denilince çok yanlış algılar vardır. Pek çok masaj salonu masaj terapisinin etik kurallarına uygun olmayan şekilde yanlış yöntemler ile hizmet vermektedir bu da masaj konusunda yurt genelinde yanlış bir algının yaratılmasına sebep olmaktadır. Masaj her kesimden kişinin yaptırması gereken günlük bir ihtiyaç olarak görülmelidir.

Adres: Altunizade Mahallesi, Kuşbakışı Cd. 29/A, 34662 Üsküdar / İstanbul

Listing ID: 1157879400e6cb0

Yorumlar