Etiler Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Etiler Masaj Salonu, İstanbul’da çok fazla talep gören ve gelen müşterilerin memnun olarak ayrıldığı en iyi masaj salonlarını barındırmaktadır. Fakat günümüzde masaj salonları hakkında toplumun kafasında oluşan soru işaretleri ve önyargı sebebi ile hem masaj salonu sahipleri hem de bu işin uzmanı olan kişiler oldukça mağdurdur.

Masaj denildiği zaman özellikle Türkiye’de akla ilk gelen şey ne yazık ki fantezi, seks ve cinselliktir. Dünya üzerinde yapılan bir araştırmaya göre yalnızca fantezi amacı ile yapılan masajlar %5’lik bir grubu kapsamaktadır. Oysa sağlıklı bir bedene ve ruha kavuşmak ya da hastalık nedeni ile yapılan masajların oranı %70 gibi ciddi bir rakamdır. Masaj turizm sektöründe de %20’lik bir paya sahiptir. Avrupa ülkelerinde masaj uygulaması, doktorlar tarafından hastaların reçetesine yazılabilen ve sigorta tarafından karşılanan etkili bir tedavi yöntemidir. Bu sebepten dolayı masaj denildiği zaman akla ilk cinselliğin geliyor olması oldukça yanlış ve önyargılı bir düşüncedir. Etiler Masaj Salonu, masaj terapisini etik kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Masaj salonumuzda bu etik kurallar çerçevesi içinde hizmet verilmesi hem masajı yapan uzmanlarımız için hem de masajı yaptıran değerli müşterilerimiz için oldukça önemlidir. Masaj salonumuzda kendinizi adeta evinizdeymiş gibi hissedecek ve buraya geldiğiniz andan itibaren hayatınızdaki tüm olumsuz şeyleri arkanızda bırakacaksınız. Bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaç duyduğu huzuru bulabileceğiniz masaj salonumuzda güler yüzlü ve güvenilir uzman masaj uygulayıcılarımıza şikayetlerinizi anlattığınız taktirde sizin tüm bu şikayetlerinizi ortadan kaldıracak etkili masaj yöntemlerinin uygulanacağının garantisini vermekteyiz. Kaliteli masaj hizmetinin etkilerini masajın ilk dakikasından itibaren hissedecek ve masaj bitiminde kendinizde değişiklikten ne kadar doğru bir karar verdiğinizi fark edeceksiniz.

Masaj uygulaması yaparken elbette ki ruhunuzu da dinlendireceksiniz! Sizin için özel olarak hazırlanan masaj uygulama odalarımızda etrafa yayılan hoş kokular, arka fonda çalan yumuşak bir müzik ve masaj uygulayıcılarımızın sihirli dokunuşları sayesinde kendinizi birkaç saatliğine bile olsa farklı bir dünyada hissedebileceksiniz. Etiler Masaj Salonu sizin için huzurun tek adresi haline gelecektir. Etkili bir masaj için her zaman tercihiniziz.

Listing ID: 480589671d5d7481

Yorumlar