Esenyurt Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Masaj insanların temas ile güven duygusu aşılama ve karşıdan gelen pozitif enerji akımıyla kişileri iyi hissettirdiğinden dolayı neredeyse insanlık tarihinden bu yana süregelmiştir. Çin ve Hindistan’da ortaya çıktığı düşünülen masaj bugün bile hala tedavi ve terapi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Masaj ülkemizde her ne kadar lüks olarak görünüyor olsa da aslında hemen hemen her vücudun masaja ihtiyaç duyduğu durumlar vardır. Esenyurt Masaj Salonu bu ihtiyacın karşılanabilmesi için hizmet vermektedir. Her bünye için gerekli olan masajın faydaları arasında bağışık sistemini güçlendirmek, kan dolaşımını düzenlemek, metabolizmayı hızlandırmak, ödem ve toksin atımını sağlamak gibi pek çok faydası bulunur. Ayrıca masaj yağ yakmayı kolaylaştırır.

Masaj sadece alanında uzman masörler tarafından uygulandığında fayda gösterir. Aksi durumda hiçbir yararı olmadığı gibi bazı durumlarda kas zedelenmelerine neden olmaktadır. Bu yüzden Esenyurt Masaj Salonu gibi alanında başarısını kanıtlamış yelerden masaj yaptırmak gerekmektedir. Düzenli masaj yaptıran insanlar günlük streslerinin azaldığını, kronik baş, bel boyun ağrılarının ciddi derecede azaldığını belirtiyorlar. Ayrıca masaj hücre yenilenmesini arttırdığı için yaşlanmayı da geciktirir. Doğru ve düzenli uygulanan bir masaj vücudun kendini iyileştirme yeteneğini aktif hale getirdiği için vücuttaki bütün sistemleri dolaylı olarak etkiler. Masajın vücuda endorfin salgılattığı bilindiği için masajın psikolojiye çok iyi geldiği bilinmektedir.

Masaj herkes için gereklidir ama özellikle kronik ağrı çekenlere tansiyona bağlı baş ağrısı yaşayanlara, vücudunda yatak yaraları olanlara, kırıkları olan insanlara alçıları çıkarıldıktan sonra, kabızlık, uykusuzluk ve selülit problemi çekenlere masaj özellikle öneriliyor. Esenyurt Masaj Salonu pek çok rahatsızlığa iyi gelecek masaj yağları ve masaj çeşitleri ile sizler için bekliyor. Ülkemizde en çok tercih edilen masaj çeşitleri arasında antiselülit masajı deri doku masajı, thai masajı, klasik rahatlatıcı masajlar ve bölgesel masajlar gelmektedir. Sağlık durumunun el vermediği bazı durumlarda masaj yarardan çok zarar olacağı için Kalp ve böbrek yetmezliği gibi bir durumunuz varsa, vücudunuzda kaynamamış bir kemik varsa, hamileyseniz özellikle karın kısmınıza kesinlikle masaj yaptırmamalısınız. Unutmayın bu özel durumlarda masajın size yarardan çok zararı dokunur.

Listing ID: 9755eaf822a6004

Yorumlar