Damla Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Damla Masaj Salonu sizi kaliteli hizmet ile tanıştırmak için uzun yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet veren Damla Masaj Salonu yıllardır disiplinli çalışması ile oldukça uzun yol kat etmiştir. Etik ilkeler çerçevesinde verilen hizmet sayesinde müşteriler oldukça memnun kalmaktadır. Masaj salonları bünyesinde sauna, hamam, havuz gibi bir takım faydalanabileceğiniz etkinliklerde sunmaktadır. Sauna sonrasında yapılan masaj kişilerin hoşuna çok daha fazla miktarda gitmektedir. Damla Masaj Salonu etik çerçevede yürüdüğü yolunda kendisine başvuran bütün müşterilerine eşit olanaklar tanıyarak hizmet sunmaktadır. Bu masaj salonlarına başvuran herkes gerek masajın kalitesinden gerek ortamın düzen, hijyen konusundaki tutumundan aşırı derecede memnun kalarak oradan ayrılmaktadır.

Masaj salonları genellikle müşterilerinin rahatlaması için hizmet veren oldukça özverili bir şekilde çalışıldığında kişilerin çok büyük yarar görmesini sağlayan kurumlardır. Bu yerlere başvuran kişiler genellikle gündelik yaşamın sıkıntılarından bunalmış ve sıkılmış kişilerdir. Genelde zaten pek çok insan bu sıkıntılı gündelik işlerden bir kaçış aramaktadır. İşte masaj tam da bu kişilerin isteyeceği türden bir kaçıştır. Çünkü doğru eller tarafından yapılan bir masaj oldukça faydalıdır.

Masajın her yaştan kişiye oldukça farklı yararları vardır. Masaj uygulama tekniği açısından da farklılık göstermektedir. Öncellikle masaj yaptırmaya gittiğinizde masör ile ağrıyan bölgeleriniz hakkında ve bu bölgelerde ne tür ağrılarınız olduğuna dair konuşmanız gerekmektedir. Bundan sonra masör sizin cilt analizinizi yapmalı ve sizin cildinize uygun yağlar kullanarak masaja başlamalıdır. Bu yağ seçimi çok önemlidir çünkü pek çok cilt türü vardır ve her cildin farklı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlara yönelik yağlar kullanılmalıdır. Masaj esnasında kullanılan yağlar genellikle cildin yenilenmesini, beslenmesini, zararlı maddelerin vücuttan dışarı atılmasını sağlar. Ancak uzman bir masör size faydalı olacak yağları doğru bir şekilde kullanabilir. Masaj esnasında masör sizin ağrıyan bölgelerinize uygun şekilde teknikler uygulamaktadır. Bu tekniklerin başlıcaları ovma, yoğurma, sıkma, titretme, vurma gibi tekniklerdir. Masör sizin vücudunuzdaki basınç merkezlerini bilen kişidir ve bu bilgisini masaj esnasında kullanarak sizin rahatlamanızı sağlamaktadır.

Listing ID: 33457879554954ee

Yorumlar