Bağcılar Masaj Salonu

 

Processing your request, Please wait....

Masaj insanlık tarihi kadar eski bir terimdir. İnsanlar binlerce yıldır masaj tekniklerini geliştirmekte ve gelişmiş teknikleri binlerce yıldır da uygulamaktadır. Bağcılar Masaj Salonu bu hizmetleri kaliteli ve modern alt yapısıyla sunmaktadır. Deneyimli ve yetkin personeli ile müşterilerine masaj keyfini hissettirecek konsepte sahip salon da hijyen en ön planda tutulan unsurdur. Deneyimli personel masaja gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlar ve en uygun masajı en iyi şekilde uygular. Yoğun hayatından bunalan ve hayatında rahat nefes alacak bir an arayanlar için pek çok masaj yöntemi mevcuttur. Bu yöntemler ile kişi hem rahatlaması sağlanırken hem de daha sakin hissetmesi sağlanır.

Bağcılar Masaj Salonu personeli hemen hemen her masaj türünü ustalıkla uygulamaktadır. Vücudun her bölgesine yönelik rahatlama sağlanırken sadece bölgesel rahatlamalar da sağlanabilmektedir. Stresli yaşamlarından sıyrılmak isteyen kişilerin yanı sıra türlü acı ve ağrılarından kurtulmak isteyenlere de pek çok masaj stili umut olmaktadır. Masaj çok yönlü ve fonksiyonlu bir işlemdir. Titizlikle ve bilgiyle harmanlandığında daha keskin sonuçlar vermektedir. İnsanın sırt bölgesi ve omurgası hemen hemen tüm vücudun ağırlığını yüklenmektedir. Bu bölgeye uygulanan tatlı hareketler ile bölge ısıtılarak hafiften hassas bölgelere baskılar uygulanır. Sıvazlama ve baskı hareketleri kişiyi oldukça rahatlatırken aynı zamanda daha sakin hissetmesine de yardımcı olur.

Bağcılar Masaj Salonu ile sadece vücuda değil aynı zamanda yüze de uygulanan masajlar ile cilde hem sıkılık kazandırılır hem de rahatlama sağlanır. Hafif şekilde ovmalar ve baskılar eşliğinde yüz masajıyla doğal güzellik sağlanmaktadır. Pek çok etkili yöntem ile alternatif bakım yöntemleri uygulanabilmektedir. Pek çok yöntem pek çok farklı amaçla kullanılabilmektedir. Bu yöntemlerden bir diğeri ise Aromaterapi tekniğidir. Bu teknik ile misafirin gençleşmesi için gerekli karışımlar hazırlanarak uygulanır. Antik Mısır topraklarına dayanan bu teknik binlerce yıldır uygulanmakta ve başarılı sonuçlar alınmaktadır. Gençleşen vücutta strestin azalması ve baskının hafiflemesi gibi etkiler görülmektedir. Pek çok stresli insanın ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Oldukça etkili ve faydalı yüzlerce masaj tekniğinden sadece birisidir.

Listing ID: 9755eaf822a6004

Yorumlar